Autor Wypowiedź
Dlaczego administracja portalu "liternet" nie przestrzega regulaminu, który na tymże portalu zamieściła:
"1. Zapoznaj się dokładnie z Regulaminem serwisu i przestrzegaj jego zasad.

2. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci. Ponosisz odpowiedzialność prawną za swoje wypowiedzi, które naruszają dobra osobiste innych osób. Twoje wpisy naruszające zasady komentowania i Regulaminu będą usuwane. A w szczególności te, które:

a. Zawierają groźby, treści wulgarne, obsceniczne, nienawistne, agresywne, dyskryminujące i inne tego rodzaju

b. Obrażają i deprecjonują inne osoby ze względu na ich pochodzenie, wykonywany zawód, przekonania, wyznanie,
światopogląd, wiek, płeć czy orientację seksualną

c. Dotykają prywatności innych osób, naruszają ich godność, dobra osobiste, prawa autorskie i inne dobra prawem chronione

d. Zawierają oskarżenia, które nie są podparte dowodami w postaci ustaleń prokuratury czy wyroków sądów

e. Są niezgodne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami

f. Zawierają wiadomości z prywatnymi adresami poczty elektronicznej, danymi osobowymi i teleadresowymi innych osób

g. W odniesieniu do innych uczestników dyskusji posługują się nazwiskiem, zamiast nickiem lub imieniem

h. Są „nie na temat”, tzn. nie odnoszą się do tematu artykułu/wpisu blogowego lub poruszanych w nim wątków..."

21 lipca 2016, 09:03:15
oj daj już spokój z tym regulaminem
administrator wziął urlop
jak wróci to pozamiata
;))

21 lipca 2016, 09:11:18
Jako prawnik (z przeszłości) służe wykładnią regulaminu tudzież sporząniem pozwów za drobą odpłatą w naturze :D

21 lipca 2016, 10:43:00
Szczególnie chodzi mi o deklarację:
"Twoje wpisy naruszające zasady komentowania i Regulaminu będą usuwane."

P. Artiomiuk-> Od wielu miesięcy naruszany jest regulamin. Coś długi ten "urlop" .))

21 lipca 2016, 11:49:05
Miales napisac donos, a nie zalosnie pochlipywac: "dlaczego, ach, dlaczego". Walcz, Krasjuk! Dzialaj, Dolores!

21 lipca 2016, 12:00:28
"jan odbyt-jarocki rośnie na tyłku liternetu"
czy naprzyklad takie wpisy dlugo tu jeszcze beda tolerowane?

21 lipca 2016, 12:05:23
Jak to dlaczego - Bóg portalu wziął przykład z Boga Wszechmogącego i postanowił ze nie bedzie ingerował Niech to co stworzył samo się zniszczy

21 lipca 2016, 12:06:26
Nie będziesz mi rozkazywał, Jarocki, co mam robić a czego nie mam.
Twój stalking pod moimi tekstami zmusił mnie do utożsamienia ciebie ze wrzodem na dupie, najpierw nieszuflady a potem liternetu.
Z nieszuflady wyrzucono ciebie a nie mnie. Widocznie administrator widział gdzie jest zło. Nie miałem wpływu na to, że ciebie wyrzucono.

21 lipca 2016, 13:38:45
O czym ty tu, Dolores? Jaka nieszuflada? Obrażasz ludzi w sposób rynsztokowy na tym tutaj portalu, takie są fakty. Zacytować?

21 lipca 2016, 14:22:57
Jarocki!
Na nieszufladzie występowałeś jako Pamfletti, Paszkwili oraz Jarocki po czym wyrzucono ciebie stamtąd.
Moje teksty o tobie i komentarze były zawsze i są, i tu i na nieszufladzie, tylko reakcją na twoje chamstwa pod moimi tekstami.
Ty zawsze atakowałeś, ty uprawiasz stalking, który, zgodnie z prawem, jest przestępstwem kryminalnym. Przestępstwem tolerowanym na tym portalu przez jego administrację.

21 lipca 2016, 14:34:41
Nikt nie potrzebuje prawnika :P?

21 lipca 2016, 15:34:38
Jestem dobrym żydowskim prawnikiem..no, prawie.

21 lipca 2016, 15:34:51
Czy "żydowski" w tym zdaniu ma znaczenie? Ma za zadanie powiedzenie nam, że żydowscy są lepszymi prawnikami niż nieżydowscy.

21 lipca 2016, 15:57:36
Ludwig - zapewne Maratowi chodziło o to że żydowski prawnik jak zapłacisz dobrze zawsze cie wybroni ZAWSZE ! :)

21 lipca 2016, 16:39:58
§ 2 Rejestracja

1. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto odnoszące się do jego osoby.

i drugie konto obecne , więc jak się do tego odniesiesz ?

21 lipca 2016, 16:44:56
Dobrze wiesz Coco, że zawsze można zmienić nicka posiadając jedno konto.
Tak też było w moim przypadku. Nigdy tutaj nie miałem dwóch kont.

21 lipca 2016, 17:53:38
ja potrzebuję dobrego prawnika, lepiej ekonomistę, który mi przeliczy dług do zera, może być żydowski. zapłacę Ci tyle ile będziesz chciał jak mi podasz dobrą strategię.

21 lipca 2016, 17:58:59
nicka można zmieniać co sekundę ale nie domenę która brzmi :
"dolores-malinowski" a teraz masz domenę :
"rysta-stary"

taki myk mógł tylko admin zrobić , bo domeny nie idzie zmienić samemu..
i powiem ci tak, podpierdalanie może dla ciebie się źle skończyć, takie
zachowanie będzie potępione i nie wyjdziesz na tym dobrze, wręcz przeciwnie,
więc stonuj , bo dostaniesz klapsa i będziesz wył z bólu ...

21 lipca 2016, 18:05:03
Coco!
Groźby, kwalifikują twoją ostatnią wypowiedź do usunięcia, zgodnie z regulaminem portalu.
Jeśli myślisz, że robią one na mnie wrażenie, grubo się mylisz.

Jeśli chodzi o nick "rysta-stary", rzeczywiście na samym początku, w ten sposób, zameldowałem się na liternecie a krótko po tym zmieniłem ten nick na następny. Było ich kilka. Wszystkich nie pamiętam.

21 lipca 2016, 20:38:30
groźby ? ty chyba nie znasz pojęcia groźba :) doczekasz się wkrótce skoro tak nalegasz , ale potem nie kwicz :)

21 lipca 2016, 20:46:48
Dolores Krasjuk, ty się lepiej zajmij twórczością poetycką, zamiast cwałować w stringach po portalu.

21 lipca 2016, 20:58:24
Dolores Krasjuk ma dziś okres , nie dokuczaj mu JJJ :) musi tampony zmieniać :)

21 lipca 2016, 21:05:18
21 lipca 2016, 21:32:19
21 lipca 2016, 21:32:48
Używam tylko amerykańskiej kalki.
Ale co prawda to prawda. Najlepsi prawnicy to Żydzi. Geniusze też

22 lipca 2016, 05:37:44
Niniejszym stwierdzam, że Jarocki i Coco ponownie naruszyli regulamin portalu.

22 lipca 2016, 07:34:34
Może należy wprowadzić system ostrzeżeń i kar dla niesfornych użytkowników?

Na przykład: Udzielam użytkownikowi J. ostrzeżenia za insynuację jakobym miał cwałować w stringach po portalu.
Albo: nagana dla C. za "zmianę tamponów".

Tak czy inaczej w wypadku Jarockiego i Coco mamy do czynienia z zatwardziałymi grzesznikami. Usunięcie ich ze zdrowej społeczności portalu zdaje się być wyjściem najlepszym.

22 lipca 2016, 07:48:06
Ale co, kula w łeb za te tampony i stringi?
Bo utylizacja może być fajna ale ja to bym wolał palić ludzi za coś konkretnego. Np. za posądzenie niesłuszne o molestowanie, morderstwo, insynuowanie i przypisywanie zbrodni, wulgarne sugerowanie, że ktoś jest wytworem genetycznej patologii, obrażanie w sposób brutalny i pezpardonowy z nieskrywaną przyjemnością, uporczywe świadome odmawianie komuś w sposób obraźliwy prawa do prezentacji twórczości.
Ja bym najpierw tych usunął.
Nie za jakieś stringi.

22 lipca 2016, 11:34:27
Ludwiku!
Obie wypowiedzi, i Jarockiego, i Coco są insynuacjami dotyczącymi mnie.
A sam twierdzisz, że insynuacje są podstawą do usuwania ich autorów.

22 lipca 2016, 13:53:11
Dlaczego? No dlaczego?

23 lipca 2016, 13:53:00
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się